Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 44

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Előszóval ellátta: Dr. Bucsányi Gyula. Hajnal László grafikus rajzaival. Bp.,(1941), Novák Rudolf, 400 p.+ XVII színes táblával. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva. Kiadói kopott illusztrált aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé laza kötéssel, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.
17077.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
5 500 HUF
Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1989. Börze. Kiadói papírkötésben
17078.

Available for bidding
3 600 HUF
10,17
11,61
Minimum bid:
3 600 HUF
17079.

Available for bidding
5 000 HUF
14,12
16,13
Minimum bid:
5 000 HUF
Lengyel Géza: Méhek és virágok. Bp., 1943., Országos Magyar Méhészeti Egyesület, 239 p. Szövetgközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé szakadozott borítószélekkel.
17080.

Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
3 000 HUF
Kováts Teréz: Háziczukrászda. Nélkülözhetetlen kézikönyv a háztartásban. Bp., 1989., Múzsák. Az 1893-as Méhner Vilmos kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés.
17081.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
17082.

Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 000 HUF
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, egy kijáró lappal. megviselt állapotban.
17083.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
4 db receptgyűjtemény: Vadászételek, Dr. Oetker, Váncza (erősen sérült), Jubiläums Kochbuch (sérült)
17084.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
Rayman János-Horváth József-Szabó Árpád: Gyümölcstermelés I. Bp., 1957., Mezőgazdasági. Harmadik kiadás. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopott papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel.
17085.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 400 HUF
Csatári-Szűts Kálmán, Komjáti István: Borsó és babtermesztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp.,1965, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kisebb ázásnyomokkal.
17086.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
17087.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés, dugványozás. Bp.,1968, Mezőgazdasági. Ötödik kiadás. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kissé szakadt, kissé kopott papírkötés.
17088.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.