Ships Balaton

Number of items: 8

13285.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
10,17
11,61
Minimum bid:
3 600 HUF
1934 Badacsony, 34 db fotó albumlapokon, feliratozva, szép állapotban, 6×4,5 cm-es fotókkal
13286.

Available for bidding
5 000 HUF
14,12
16,13
Minimum bid:
5 000 HUF
1942 Siófok és a siófoki Balaton-part, 41 db fotó albumlapokon fotósarokkal rögzítve, feliratozva, szép állapotban, 6,5×6 és 9×6,5 cm-es fotókkal
13287.

Available for bidding
6 000 HUF
16,95
19,35
Minimum bid:
6 000 HUF
1980 Hajózási szabályzat Magyar Közlöny különlenyomat
13288.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
Vegyes Balatonnal kapcsolatos tétel, 3 db:  1985 Balaton Nyugat-Magyarország, Országjárók atlasza. Bp., 1984-1985, Cartographia. Kiadói kissé kopott, kissé foltos papírkötésben, két kijáró lappal.; 1986 Balaton Camping prospektus, Bp., Állami Nyomda, térképpel, a campingek adataival.  1993 Balatonfenyves térképe, Bp, Sollun Bt.,volt könyvtári példány, 17x47 cm
13289.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 200 HUF
13290.

Available for bidding
4 000 HUF
11,30
12,90
Minimum bid:
4 000 HUF
Lázár István: Balaton. Szelényi Károly fotóival. Szerk.: Szalontay Rózsa. Bp., 1990, Forma-Art, (Offset-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.
13291.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
Vegyes Balatonnal kapcsolatos tétel,4 db:  1968 Balaton Guide, HungarHotels,Bp.,1968,Cartographia, 19x56 cm, kihajtva: 39x56 cm.;  cca 1970 Balatoner Fremdenführer, 20x57 cm, kihajtva: 40x57 cm.;  cca 1990-2000 Abbatia Benedictina Tihany, [Veszprém], F. Szelényi Ház.;  1963 Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp.,(1963),Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, térkép-melléklettel, egy-két aláhúzással, kissé kopott borítóval.
13292.

Available for bidding
16 000 HUF
45,20
51,61
Minimum bid:
16 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.