Ships Balaton

Number of items: 8

Napló Gróf Széchenyi Ödön által Hableány nevü saját gőzösén Pestről Párizsig a Dunán, Lajos-csatornán, Majnán, Rajnán, a franczia összekötő-csatornán, a Marnán és Szajnán tett vizi-utról. Széchenyi Géza ajánlásával. Szerk.: Baracsy Gabi. Bp., (2000), Wiking Marina Budapest Kft. Reprint kiadás. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
13285.

3 600 HUF
9,73
10,59
1934 Badacsony, 34 db fotó albumlapokon, feliratozva, szép állapotban, 6×4,5 cm-es fotókkal
13286.

5 000 HUF
1942 Siófok és a siófoki Balaton-part, 41 db fotó albumlapokon fotósarokkal rögzítve, feliratozva, szép állapotban, 6,5×6 és 9×6,5 cm-es fotókkal
13287.

6 000 HUF
1980 Hajózási szabályzat Magyar Közlöny különlenyomat
13288.

1 200 HUF
Vegyes Balatonnal kapcsolatos tétel, 3 db:  1985 Balaton Nyugat-Magyarország, Országjárók atlasza. Bp., 1984-1985, Cartographia. Kiadói kissé kopott, kissé foltos papírkötésben, két kijáró lappal.; 1986 Balaton Camping prospektus, Bp., Állami Nyomda, térképpel, a campingek adataival.  1993 Balatonfenyves térképe, Bp, Sollun Bt.,volt könyvtári példány, 17x47 cm
13289.

1 000 HUF
13290.

4 000 HUF
Lázár István: Balaton. Szelényi Károly fotóival. Szerk.: Szalontay Rózsa. Bp., 1990, Forma-Art, (Offset-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.
13291.

1 200 HUF
Vegyes Balatonnal kapcsolatos tétel,4 db:  1968 Balaton Guide, HungarHotels,Bp.,1968,Cartographia, 19x56 cm, kihajtva: 39x56 cm.;  cca 1970 Balatoner Fremdenführer, 20x57 cm, kihajtva: 40x57 cm.;  cca 1990-2000 Abbatia Benedictina Tihany, [Veszprém], F. Szelényi Ház.;  1963 Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp.,(1963),Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, térkép-melléklettel, egy-két aláhúzással, kissé kopott borítóval.
13292.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF