Scout Number of items: 12
2519096
13273
407
Scout
Other collectibles
cca 1910-1920 Cserkészek kisvasúton, vágott fotó, lyukkal, sérülésekkel, 9×7,5 cm
2 000 HUF
2519521
13274
407
Scout
Other collectibles
1935 Pápai cserkészcsapat, eredeti fotó lapként elküldve, pecséttel jelzett, 9×14 cm
1 800 HUF
2519219
13275
407
Scout
Other collectibles
6 funkciós cserkész bicska, Morse jeles és cserkész liliom díszítéssel. Kopott. h: 9 cm
4 000 HUF
2520377
13276
407
Scout
Other collectibles
Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin, 147 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, laza kötéssel, magánkönyvtári bélyegzéssel.
1 200 HUF
2493940
13277
407
Scout
Other collectibles
Kiscserkész-vezetők módszertani könyve. Bp., 2005. Kiadói papírkötésben
1 200 HUF
2478809
13278
407
Scout
Other collectibles
cca 1920 Cserkész tablókép 9x12 cm
1 000 HUF
2499828
13279
407
Scout
Other collectibles
1933 2 db gödöllői képeslap a jamboreen részt vevő külföldi cserkészek aláírásaival
1 000 HUF
2519470
13280
407
Scout
Other collectibles
1 400 HUF
2516949
13281
407
Scout
Other collectibles
1938-1939 Magyar Cserkészszövetség 2 db levele + 1 db boríték
3 000 HUF
2519208
13282
407
Scout
Other collectibles
1933 Cserkészfokos, "Hungária", "Jamboree 1933" feliratokkal, a fokos egyik oldalán "cserkészliliommal" , a másik oldalán csikós lovon, mögötte gémeskúttal díszítve, réz, jelzés nélkül, kopott, 12x7 cm, pálca pótolt h: 84 cm
20 000 HUF
2520529
13283
407
Scout
Other collectibles
Jamboree album, Budapest-Gödöllő 1933. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1933, IV. Világjamboree Táborparancsnokság. Számos érdekes képpel, illusztrációval, fotóval, írással. Kiadói egészvászon kötésben, kissé laza kötéssel, hiányzó szennylapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel, címlapon és egy másik lapon szakadással.
3 000 HUF
2521899
13284
407
Scout
Other collectibles
1933 Gödöllő, Jamboree előkészítésében végzett jó munkáért kiállított oklevél
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035