Scout

Number of items: 12

cca 1910-1920 Cserkészek kisvasúton, vágott fotó, lyukkal, sérülésekkel, 9×7,5 cm
13273.

2 000 HUF
1935 Pápai cserkészcsapat, eredeti fotó lapként elküldve, pecséttel jelzett, 9×14 cm
13274.

1 800 HUF
6 funkciós cserkész bicska, Morse jeles és cserkész liliom díszítéssel. Kopott. h: 9 cm
13275.

4 000 HUF
Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin, 147 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, laza kötéssel, magánkönyvtári bélyegzéssel.
13276.

1 200 HUF
Kiscserkész-vezetők módszertani könyve. Bp., 2005. Kiadói papírkötésben
13277.

1 200 HUF
cca 1920 Cserkész tablókép 9x12 cm
13278.

1 000 HUF
1933 2 db gödöllői képeslap a jamboreen részt vevő külföldi cserkészek aláírásaival
13279.

1 000 HUF
13280.

1 400 HUF
1938-1939 Magyar Cserkészszövetség 2 db levele + 1 db boríték
13281.

3 000 HUF
1933 Cserkészfokos, Hungária, Jamboree 1933 feliratokkal, a fokos egyik oldalán cserkészliliommal , a másik oldalán csikós lovon, mögötte gémeskúttal díszítve, réz, jelzés nélkül, kopott, 12x7 cm, pálca pótolt h: 84 cm
13282.

1933 Cserkészfokos, "Hungária", "Jamboree 1933" feliratokkal, a fokos egyik oldalán "cserkészliliommal" , a másik oldalán csikós lovon, mögötte gémeskúttal díszítve, réz, jelzés nélkül, kopott, 12x7 cm, pálca pótolt h: 84 cm

20 000 HUF
54,05
58,82
Jamboree album, Budapest-Gödöllő 1933. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1933, IV. Világjamboree Táborparancsnokság. Számos érdekes képpel, illusztrációval, fotóval, írással. Kiadói egészvászon kötésben, kissé laza kötéssel, hiányzó szennylapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel, címlapon és egy másik lapon szakadással.
13283.

3 000 HUF
1933 Gödöllő, Jamboree előkészítésében végzett jó munkáért kiállított oklevél
13284.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF