Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 12

Liszt. A Musica c. francia folyóirat 1911. októberi számának hasonmás kiadása Liszt Ferenc születésének 175 és halálának 100. évfordulója alkalmából. Senlis-Bp., 1986, Cziffra Alapítvány. Több nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
14000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
1894 Prága, Leonoren Walzer, díszes, német nyelvű köszönő emléklap zenész részére koncerten való közreműködésért, 2 db kottával, aranyozott vászonborítóban + Négykezesek kotta, 4 p.
14001.

Available for bidding
800 HUF
2,26
2,58
Minimum bid:
800 HUF
cca 1860-1910 3 db kotta füzet. Idyle, Mágnás Miska, Hegedűiskola.
14002.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
cca 1980 Gerome Ragni-James Rado: Hair szövegkönyv, gépelt, magyar nyelven, elvált tűzéssel, 3+18 p.
14003.

Available for bidding
800 HUF
2,26
2,58
Minimum bid:
800 HUF
Ádám Jenő: A muzsikáról. (Zenei alapismeretek). Bp., 1954, Zeneműkiadó Vállalat. 291 p. Számos kottával. Sérült kiadói félvászon-kötés, a borító részben elvált a könyvtesttől, néhány lap kijár.
14004.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
Vegyes zenei kiadvány és kotta tétel, összesen 8 db változó állapotban
14005.

Available for bidding
800 HUF
2,26
2,58
Minimum bid:
800 HUF
Paul Gaster: The Corrs. The authorised behind-the-scenes book corner to corner. London, 1999, André Deutsch Limited. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, szép állapotban. Angol nyelven.
14006.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
cca 1960-1980 3 db Operaházi ismertető füzet. kotta
14007.

Available for bidding
800 HUF
2,26
2,58
Minimum bid:
800 HUF
cca 1910 3 db régi kotta, kettő litho címlappal
14008.

Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 000 HUF
1947 Új dalok, új slágerek! Fényes Kató, Kapitány ANni, Karádi Katalin, Kazal László, Lantos Olivér rádióműsorszámai. Bp., Vértes Henrik Allegro, 7+1 p.
14009.

1947 Új dalok, új slágerek! Fényes Kató, Kapitány ANni, Karádi Katalin, Kazal László, Lantos Olivér rádióműsorszámai. Bp., Vértes Henrik "Allegro", 7+1 p.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
Európa Zenéje 4 kötete: Cesare Orselli: A madrigál és a velencei iskola, Gustavo Marchesi: Giuseppe Verdi, G. Lise-E. Rescigno: A 18. századi opera Scarlattitól Mozartig, C. Orselli - E. Rescigno - R. Garavaglia - R. Tedeschi-G. Lise-R. Celetti: Az opera születése. Bp., 1986-1987, Zeneműkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
14010.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
Vegyes szocreál kották, kb. 20 db, változó állapotban
14011.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.