Frames

Number of items: 14

12379.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
Ovális fa képkeret, benne rokokó nő sziluettje. Kopott. 24x18cm
12380.

Available for bidding
1 400 HUF
3,95
4,52
Minimum bid:
1 600 HUF
Dekoratív, régebbi üvegezett fa képkeret színezett fotóval. Bal oldalán élénél sérült. Belső méret: 45×35,8 cm
12381.

Available for bidding
8 000 HUF
22,60
25,81
Minimum bid:
8 000 HUF
Üvegezett, dekoratív fa képkeretben, La Baignade c. heliogravűrrel. Heliogravűr foltos és kopott. Keret apró kopásnyomokkal. Belső méret: 25x35 cm
12382.

Üvegezett, dekoratív fa képkeretben, "La Baignade" c. heliogravűrrel. Heliogravűr foltos és kopott. Keret apró kopásnyomokkal. Belső méret: 25x35 cm

Available for bidding
1 600 HUF
4,52
5,16
Minimum bid:
1 600 HUF
Jan Rinke nyomat, fakeretben. 31x24,5cm
12383.

Available for bidding
4 000 HUF
11,30
12,90
Minimum bid:
4 000 HUF
Olvashatatlan nyomat, fakeretben. 25x33cm
12384.

Available for bidding
3 600 HUF
10,17
11,61
Minimum bid:
3 600 HUF
12385.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
Faképkeret benne gobelin, 32x24cm
12386.

Available for bidding
4 000 HUF
11,30
12,90
Minimum bid:
4 000 HUF
Dekoratív üvegezett fa keret, firenzei részlet ábrázolással, papír, látható méret: 23x17 cm
12387.

Available for bidding
1 600 HUF
4,52
5,16
Minimum bid:
1 600 HUF
Üvegezett fa képkeret, szecessziós reprodukcióval, nyomat, papír, 28×20 cm
12388.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
Dekoratív üvegezett fa keret régi csendélet nyomattal, másik Charles Gounod (1818-1893) francia zeneszerző portréjával. Látható méret: 14,5x19 és 18,5x14 cm
12389.

Available for bidding
1 400 HUF
3,95
4,52
Minimum bid:
1 400 HUF
Üvegezett fakeret, jó állapotú, 50x70cm
12390.

Available for bidding
3 600 HUF
10,17
11,61
Minimum bid:
3 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.