Advertisement

Number of items: 143

Törley Budapest-Budafok számolócédula, Posner Bp.
13121.

1 000 HUF
cca 1940 Erdélyi nyereménykölcsön számolócédula
13122.

800 HUF
30 db reklámos kártyanaptár, közte egy akt is
13123.

1 000 HUF
1971-1998 30 db vegyes kártyanaptár
13124.

1 000 HUF
1972-2001 30 db vegyes magyar és külföldi kártyanaptár
13125.

800 HUF
Kb. 30 db kártyanaptár, közte TOTÓ, Zwack Unicum, Bihari Múzeum
13126.

800 HUF
Vegyes kártyanaptár tétel, kb. 80 db
13127.

1 000 HUF
cca 1960-1980 Reklámos kártyanaptárak, 16 db
13128.

1 200 HUF
PentAKa 8 alkatrész kartondoboza, 10x5x2 cm
13129.

1 000 HUF
Automenth fogkrém por doboz, tartalommal, h: 8 cm
13130.

2 000 HUF
Wintermantel és Szombathy Arany-ezüst és Ékszeráru Gyár, Bp., Dohány utca. 7., karton ékszeres dobozka, sérült, 7,5x7,5x3 cm
13131.

2 000 HUF
Henter János (?-): Transelektro reklám terv, 1950-60 körül Tempera, papír. Hátoldalán jelzett, valamint Kivitelezésre javasoljuk! és Transelektro Propaganda csoport bélyegzővel. 10,5x10,5 cm.
13132.

Henter János (?-): Transelektro reklám terv, 1950-60 körül Tempera, papír. Hátoldalán jelzett, valamint "Kivitelezésre javasoljuk!" és "Transelektro Propaganda csoport" bélyegzővel. 10,5x10,5 cm.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF