Glass-objects

Number of items: 119

2 db üveg tálca, kopásnyomokkal, piszkos, 27×19 és 30×15 cm
11440.

2 400 HUF
6,78
7,74
Ólomkristály kétrétegű likőrös készlet, kiöntővel és 6 db pohárral, matricával jelzett, metszett, dugón csorbával, kis kopásnyomokkal, m: 30,5 cm, 7,5 cm
11441.

6 000 HUF
16,95
19,35
Muránói üvegnehezék, jelzés nélkül, kopott, m: 10 cm
11442.

5 000 HUF
14,12
16,13
Savmaratott parfümös üveg, kis kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
11443.

2 600 HUF
7,34
8,39
A 2005-ben Nobel-békedíjjal kitüntetett Nemzetközi Atomenergia Ügynökség gravírozott üveg levélnehezéke, asztali dísze, 10x9 cm / 2005 Nobel Peace Prize awardee International Atomic Energy Agency paperweight, engraved glass, 10x9 cm
11444.

2 400 HUF
6,78
7,74
Muránói hutaüveg asztali kínáló, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm
11445.

4 000 HUF
11,30
12,90
Kék-fehér csiszolt parfümös üveg, eredeti dobozában, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11446.

6 000 HUF
16,95
19,35
Sárga csiszolt parfümös üveg, eredeti dobozában, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
11447.

6 000 HUF
16,95
19,35
Muránói üveg halacskás levélnehezék, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm
11448.

2 800 HUF
7,91
9,03
11449.

2 800 HUF
7,91
9,03
Daum France jelzéssel üveg autó, kis kopásnyomokkal, 18,5×9 cm
11450.

6 000 HUF
16,95
19,35
Kétrétegű ólomkristály váza és hamutartó, apró csorbákkal, m: 19,5 és 3,5 cm
11451.

3 800 HUF
10,73
12,26

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.