Glass-objects

Number of items: 119

11413.

26 000 HUF
73,45
83,87
11414.

28 000 HUF
79,10
90,32
Saale Glas német üveg teás készlet, 6 csésze, 6 db alj, 1 db kiöntő fedéllel, csészealj jelzett, hibátlan, kiöntő m: 16,5 cm, csésze m: 4,5 cm, d: 8 cm
11416.

6 000 HUF
16,95
19,35
11417.

15 000 HUF
42,37
48,39
Flavio Poli jelzéssel piros üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm
11418.

2 800 HUF
7,91
9,03
Flygsfors jelzéssel üveg kosár, anyagában színezett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm
11419.

2 000 HUF
5,65
6,45
11420.

6 000 HUF
16,95
19,35
Vegyes gazdagon díszített kristálypohár készlet cca. 32 db, némely darabokon apróbb csorba. m: 7,5cm és 22,5 cm között.
11421.

12 000 HUF
33,90
38,71
Retró üveg madár, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14,5cm
11422.

2 000 HUF
5,65
6,45
Retró üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
11423.

2 000 HUF
5,65
6,45
Nagyméretű Martini üveg hamutál, matricás, 22x22x2,5 cm
11424.

1 200 HUF
3,39
3,87
Kristályváza, hámozott, gazdagon csiszolt, hibátlan m: 20cm
11425.

3 000 HUF
8,47
9,68

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.