Number of items: 243

Zsolnay Török János (1932-1996): Hékás. (csőkutya) Formába öntött, többrétegű, selymes fényű, zöld eozinmázzal borított, savmaratott porcelán. 1960 körül. Alján jelzett: masszába nyomott 3, valamint eozinnal bélyegzett hárompajzsos, öttornyos márkajelzés és Made in Hungary. Zsolnay­gyár (Pécsi Porcelángyár), m: 16 cm
11169.

40 000 HUF
112,99
129,03
Herendi Gödöllő (SR - Siang Rouge) mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 24 cm
11170.

50 000 HUF
141,24
161,29
Victor Vasarely: Hexa porcelánkép cca 1980. Márkajelzés nélküli porcelán. Paszpartuzva, keretezve. Hibátlan. 16x11 cm
11171.

60 000 HUF
169,49
193,55
Hollóházi Magyar posta porcelán Holló. Jelzett, hibátlan. 26 cm
11172.

24 000 HUF
67,80
77,42
Óherendi áttört kosár, virágokkal díszített, két füllel, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25 cm
11173.

38 000 HUF
107,34
122,58
Herendi régi, Etonhoz hasonló virág mintás 12 személyes étkészlet pecsenyés, köretes, mártásos, süteményes tálakkal. Kézzel festett, jelzett, a leveses és a süteményes tálon kis sérülés, hiány.
11174.

200 000 HUF
564,97
645,16
Herendi régi, Etonhoz hasonló virág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén két aljon hajszálrepedéssel, kanna fedelén lepattanással.
11175.

60 000 HUF
169,49
193,55
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20cm
11176.

34 000 HUF
96,05
109,68
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 16 cm
11177.

18 000 HUF
50,85
58,06
Herendi (1944) Poisson mintás erőleveses csésze. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Kopott. M: 6 cm
11178.

14 000 HUF
39,55
45,16
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó. Három ágú, két részes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 23 cm
11179.

16 000 HUF
45,20
51,61
15
Herendi Viktória és gyümölcs mintás gyufatartó és csikknyomó. Kézzel festett, jelzett, jelzett, kis kopással m: 5,5 és 4,5 cm
11180.

4 000 HUF
11,30
12,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.