Art-ceramics

Number of items: 169

11000.

38 000 HUF
107,34
122,58
11001.

28 000 HUF
79,10
90,32
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas váza. Türkiz, sárga és fekete, tört fehér mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel. Jelzett: GL. m: 14 cm
11002.

18 000 HUF
50,85
58,06
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas váza. Fekete, sárga mázakkal festett kerámia, restaurált. Jelzett: GL Hungary. m: 15 cm
11003.

16 000 HUF
45,20
51,61
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11004.

16 000 HUF
45,20
51,61
11005.

24 000 HUF
67,80
77,42
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hölgy virággal, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
11006.

36 000 HUF
101,69
116,13
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kendős lány, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11007.

24 000 HUF
67,80
77,42
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány kaspókkal, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm, d:22cm
11008.

36 000 HUF
101,69
116,13
Kovács Éva Iparművészeti Vállalatos furulyás legény kerámia szobor, jelzés nélkül, sérült 18 cm
11009.

1 000 HUF
2,82
3,23
Kovács Éva (1938-2017): Éneklő leány, mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 26cm
11010.

16 000 HUF
45,20
51,61
11011.

16 000 HUF
45,20
51,61

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.