Photo

Number of items: 491

cca 1890 Genova 3 db nagy méretű szobor fotó 30x34 cm
13091.

1 000 HUF
2,82
3,23
13092.

5 500 HUF
15,54
17,74
cca 1900-40 össz. 4 db francia fotó, 2 db esküvő témában, 10x7 és 16x11 cm közötti méretben
13093.

1 000 HUF
2,82
3,23
1932-33 IV. osztály fotója lány diákokkal, Burger Ottó, Baja vintage fotója kartonon, pecséttel jelzett, karton foltos, 16x22 cm
13094.

1 200 HUF
3,39
3,87
1949 Kislány babával, vintage színezett fotó kartonon, Könczöl Antal fényképész által jelzett és datált, hátoldalán Könczöl Antal diapozitív-trükkfilm-fotó fényképész pecsétjével is jelzett, 22x17 cm
13095.

1 000 HUF
2,82
3,23
1912-13 Licsérd (Ličartovce) elemi iskola I-IV. osztály fotója, Szilágyi Arthur, Miskolc vintage fotója, üvegezett fa keretben, 12x16,5 cm
13096.

1 600 HUF
4,52
5,16
Kb 40 darabors vegyes üvegdia tétel, közte erdélyi látképekkel
13097.

1 800 HUF
5,08
5,81
kb 40 darabos vegyes üvegdia tétel, közte erdélyi látképekkel
13098.

1 800 HUF
5,08
5,81
60 db régi fotó: közlekedés, vasút, téli sport, városok, tájak, családi porték, csoportképek
13099.

3 000 HUF
8,47
9,68
Keményhátú fotó tétel a századforduló környékéről, vizitkártyák, kabinetfotók különböző műtermekből (Lojanek, Scheffler, Dolezer, Nagyvárad, Szabadka, Győr, Budapest, stb.), összesen 45 db, vegyes méretben
13100.

4 000 HUF
11,30
12,90
10
cca 1950 6 db Forte film életképekkel, járművekkel nyaralással
13101.

800 HUF
2,26
2,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.