Number of items: 375

Magyar grafika gyűjtemény: 55 db egyedi és sokszorosított grafika, benne egy két külföldivel, majdnem mind jelzettek, erotikusakkal, gyűrűs berakóba rendezve
10000.

10 000 HUF
28,25
32,26
19
Ábrahám Rafael (1929-2014): Virágok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×16,5 cm
10001.

1 800 HUF
5,08
5,81
Ács Ágoston (1889-1947): Falusi életkép. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben. Restaurált. 60×80 cm
10002.

50 000 HUF
141,24
161,29
23
10003.

4 800 HUF
13,56
15,48
Artner Margit (1954-): A bőgő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (81/100), kartonra kasírozva, lap szélén apró foltokkal, 16x12 cm
10004.

5 000 HUF
14,12
16,13
Christopher Assheton-Stones (1947-1999): Fények. Vegyes technika, vászon. Jelzett. Fa keretben. 38x47 cm
10005.

8 000 HUF
22,60
25,81
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976): Nagymarosi kis ház. Rézkarc, papír, jelzett, Aszódi Weil Erzsébet autográf ajándékozási soraival, üvegezett fa keretben. 19x29,5 cm
10006.

2 000 HUF
5,65
6,45
Bakányi Gyula (1955-): Léda az erdőben, madarak között. Olaj, vászon. Jelzett, szép keretben. 69x118 cm
10007.

48 000 HUF
135,59
154,84
Bakófay P. Frigyes (?-?): Jön az ebéd. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, lap széle sérült, 23×13 cm
10008.

Bakófay P. Frigyes (?-?): "Jön az ebéd". Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, lap széle sérült, 23×13 cm

3 000 HUF
8,47
9,68
Balla Olga (1948-): Tájkép. Akvarell, papír. jelzett, 27x19 cm
10009.

8 000 HUF
22,60
25,81
Balla Olga (1948-): Duna II. Olaj, vászon. jelzett, 40x30 cm
10010.

10 000 HUF
28,25
32,26
Balla Olga (1948-): 6 db Portré. (monotípia, diópác, tus), papír. jelzés nélkül, 16x11 cm
10011.

6 000 HUF
16,95
19,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.