10377.
406. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XVIII. sz. itáliai festő alkotása: Jézus. Olaj, vászon, hátoldalán Szépművészeti Múzeum 810/85 sz. bírálati címkéjével. 68x55 cm. Dekoratív, javított fa keretben.