Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 352

10376.

180 000 HUF
486,49
529,41
Jelzés nélkül, feltehetően XVIII. sz. itáliai festő alkotása: Jézus. Olaj, vászon, hátoldalán Szépművészeti Múzeum 810/85 sz. bírálati címkéjével. 68x55 cm. Dekoratív, javított fa keretben.
10377.

70 000 HUF
189,19
205,88
Olvashatatlan jelzéssel jobbra lent, feltehetően XIX sz. osztrák művész alkotása: Női arckép, 1871. Ceruza, papír. Foltos. Törésnyommal. 30,5x27,5 cm
10378.

7 000 HUF
18,92
20,59
SR jelzéssel: Kisfiú portréja, 1899. Ceruza, papír. Kétoldalas mű, hátoldalán tus alaktanulmány. Proveniencia: Kézdi-Kovács László fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében, majd hagyatékában. 15×21 cm
10379.

9 000 HUF
24,32
26,47
Emilia Weiss (?-): Cirkuszban (1980), akvarell, papír, jelzett, 38×55 cm
10380.

12 000 HUF
32,43
35,29
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar festő alkotása: Csendélet porcelán jegesmedvével. Olaj, vászon. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 45×36 cm
10381.

8 000 HUF
31
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsák. Olaj, vászon. Dekoratív szecessziós, sarkaiban sérült fa keretben. 88x35 cm
10382.

24 000 HUF
64,86
70,59
10383.

7 000 HUF
18,92
20,59
Olvashatatlan (Orván?) jelzéssel: Tabán, 1915. Olaj, karton. Hátoldalán korabeli autográf felirattal. Kissé kopott fa keretben. 21x29 cm
10384.

14 000 HUF
37,84
41,18
10385.

6 000 HUF
10386.

12 000 HUF
32,43
35,29
10387.

6 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF