Ex libris - small-graphics

Number of items: 38

vegyes grafika és ex libris tétel, össz. 4 db: Stettner Béla (1928-1984): Stettner könyve, linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 7×5,5 cm + Istokovits Kálmán (1898-1990): Ex libris, linómetszet, papír, jelzett a metszeten, 7,5×5,5 cm + Jelzés nélkül: Stuttgart, Johanniskirche. Rézkarc, papír, 6,5x4,5 cm + Székely Árpád: Kerítés. Rézkarc, papír, későbbi levonat. 16x12 cm
10728.

1 000 HUF
2,82
3,23
Menyhárt József (1901-1976): Boldog magyar karácsonyt. Klisé, papír, jelzett a klisén, lapszéli szakadással, 10x7,5 cm
10729.

2 400 HUF
6,78
7,74
11 db különféle technikájú jelzett nagyrészt magyar ex libris (Menyhárt József, Kékesi László, stb.) / 11 Hungarian ex libris bookplates. Different technique
10730.

2 000 HUF
5,65
6,45
21
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris dr. Rudolf Ludwig Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 10x9 cm
10731.

4 000 HUF
11,30
12,90
10
10 db különféle technikájú jelzett nagyrészt magyar ex libris (Perei Zoltán, Feri Antal, Andruskó Károly, Meskó Anna, Póka György, stb.) / 10 Hungarian ex libris bookplates. Different technique
10732.

1 400 HUF
3,95
4,52
10 db különféle technikájú jelzett nagyrészt magyar ex libris (Kékesi László, Menyhárt József, Fery Antal, Hermann Huffert) / 10 Hungarian ex libris bookplates. Different technique
10733.

1 400 HUF
3,95
4,52
10 db különféle technikájú jelzett magyar ex libris (Kósa Bálint, Kékesi László, Andruskó Károly, Kósa Bálint) / 10 Hungarianex libris bookplates. Different technique
10734.

1 600 HUF
4,52
5,16
14 db klf régi ex libris, vegyes technikákkal (pl Storno Ferenc) + 4 db duplum / 18 mixed bookplates
10735.

3 000 HUF
8,47
9,68
11
10 db klf régi ex libris, vegyes technikákkal / 10 mixed bookplates
10736.

3 000 HUF
8,47
9,68
10 db régi ex libris, vegyes technikákkal
10737.

3 000 HUF
8,47
9,68
13
10 db különféle technikájú jelzett nagyrészt magyar ex libris (Várkonyi Károly, Szilágyi Imre, Kopasz Márta, Csutak Levente) / 10 Hungarian ex libris bookplates. Different technique
10738.

1 400 HUF
3,95
4,52
10739.

1 000 HUF
2,82
3,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.