Engravings

Number of items: 59

cca 1850 Tállya Keleti Gusztáv kőrajza. Litográfia. Hajtva. 18x26 cm
10815.

1 800 HUF
5,08
5,81
Julius Eduard Mařák (1832-1899) és J. L. Schmidt metszése, Hugo Knorr (1834-1904) festménye után: Szürkület (Dämmerung), 1875. Rézkarc, papír. Jelzett a rézkarc alatt nyomtatva. Osztrák Képzűművészeti Társulat kiadása (vom Österreichischen Kunstverein 1875). Foltos. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 49,5x40 cm
10816.

3 000 HUF
8,47
9,68
Pierre-Marie Beyle (1838-1902) festménye után: Napernyős hölgy, kromolitográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív üvegezett fa keretben, bársony paszpartuban. 30x22,5 cm
10817.

3 000 HUF
8,47
9,68
cca 1890-1900 össz. 25 db növényi témájú metszet és nyomat, többségében a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyers Konv.-Lexikon 6. kiadásából, 24x30 cm körüli méretben
10818.

cca 1890-1900 össz. 25 db növényi témájú metszet és nyomat, többségében a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyer's Konv.-Lexikon 6. kiadásából, 24x30 cm körüli méretben

1 000 HUF
2,82
3,23
cca 1890-1900 össz. 15 db állat témájú metszet és nyomat, többségében a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyers Konv.-Lexikon 4. kiadásából, néhány lap szélén apró foltokkal, 24x30 cm körüli méretben
10819.

cca 1890-1900 össz. 15 db állat témájú metszet és nyomat, többségében a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyer's Konv.-Lexikon 4. kiadásából, néhány lap szélén apró foltokkal, 24x30 cm körüli méretben

1 000 HUF
2,82
3,23
cca 1900 Szarvas pár, kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, levéldíszes, kissé sérült fa keretben. 17x25 cm
10820.

4 000 HUF
11,30
12,90
Abraham Lincoln portréja, fametszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, virágdíszes, üvegezett biedermeier fa keretben. 30x24 cm
10821.

6 000 HUF
16,95
19,35
cca 1900-40 össz. 20 db heliogravűr a Versailles kástélyról (enteriőrök, kerti látképek, stb.), kissé hullámos, 22x27,5 cm
10822.

1 600 HUF
4,52
5,16
Francois-Claudius Compte-Calix (1813-1880): Chemin de File-Vite. Színezett litográfia, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 30x21 cm
10823.

16 000 HUF
45,20
51,61
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Umbach: Óbuda s a hajómalmak, acélmetszet, 14×18 cm
10824.

6 000 HUF
16,95
19,35
Nagymacskák, oroszlánok, tigrisek stb. Acélmetszet. Paszpartuban. 21x27 cm
10825.

2 000 HUF
5,65
6,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.