Engravings

Number of items: 59

cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) H. Eszterházy palotája Kis-Martonban. Acélmetszet 12x17 cm
10766.

1 800 HUF
5,08
5,81
1942 Keöpe Viktor Géza: Emlékbeszéd Kőrösi Csoma Sándorról, Otranto ... Turáni testvérek 16p
10767.

1 400 HUF
3,95
4,52
Rembrandt után: Táj. Heliogravűr, papír. Jelzett a metszeten. Sérült. Javított. 16x20 cm.
10768.

1 000 HUF
2,82
3,23
cca 1850 Magyarok és horvátok színezett acélmetszet 12x16 cm / Hungarians and Croatians colored steel engraving
10769.

2 000 HUF
5,65
6,45
Kávézó lány litográfia, kissé sérült keretben 37x28 cm
10770.

3 000 HUF
8,47
9,68
Innsbruck látképe, acélmetszet, jelzés nélkül, Karlsruhe, W. Creuzbauer, üvegezett fa keretben, 13x10 cm, keret: 26x18 cm
10771.

1 200 HUF
3,39
3,87
Albrecht Dürer után: Jézus. Rézmetszet, papír. Paszpartuban. Foltos. 11,5x7 cm
10772.

1 400 HUF
3,95
4,52
Philippe Mercier (1689-1760) után metszette Augustin Legrand: Le repos de travaux, 1780-1800 körül. Színezett rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Sérült, foltos, körbevágva. 40,5x32 cm.
10773.

2 000 HUF
5,65
6,45
cca 1700 Római katonák fát vágnak. Fametszet, papír, jelzés nélkül, sérülésekkel, részben javított, papírra kasírozva, 18,5×12,5 cm / Roman soldiers, woodcut on paper, damaged, partially repaired
10774.

2 000 HUF
5,65
6,45
Josef Friedrich August Darbes (1747-1810) festménye után: Leonhard Euler portréja, 1900 körül. Fotógravűr, papír, jelzett a metszeten, lap széle kissé foltos, 18x14 cm
10775.

1 400 HUF
3,95
4,52
Christian Albrecht Jensen (1792-1870) festménye után: Carl Friedrich Gauß portréja, 1900 körül. Fotógravűr, papír, jelzett a metszeten, lap alja kissé foltos, lapszéli kisebb szakadásokkal. 18,5x14,5 cm
10776.

1 400 HUF
3,95
4,52
Claude Lorrain (1600-1682) festménye után, Gustave Greux (1838-1919) metszése: Táj antik romokkal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, sérült fa keretben, 16×22 cm
10777.

4 000 HUF
11,30
12,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.