https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 144

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1983. Fery Antal grafikusművész Br emlékplakett (112x145mm) T:2
30406.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1983. "Fery Antal grafikusművész" Br emlékplakett (112x145mm) T:2

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
1
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Babits Mihály / Ádáz kutyám kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:2
30407.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Babits Mihály / Ádáz kutyám" kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:2

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
2
Csucs Viktória (1934-) 1973. Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen Ag emlékérem (21,31g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30408.

Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (21,31g/0.835/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Csúcs Viktória (1934-) DN A Pécsi Orvostudományi Egyetem Emlékérme / Pro Universitate kétoldalas, öntött Br emlékérem (70mm) T:1- fo.
30409.

Csúcs Viktória (1934-) DN "A Pécsi Orvostudományi Egyetem Emlékérme / Pro Universitate" kétoldalas, öntött Br emlékérem (70mm) T:1- fo.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0
Csúcs Viktória (1934-) DN Kiskunhalas - Csipkeház Br emlékérem (60mm) T:1-
30410.

Csúcs Viktória (1934-) DN "Kiskunhalas - Csipkeház" Br emlékérem (60mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. Kémeri Mikó család bronz emlékérem peremen LUDVIG gyártói jelzéssel. KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936. Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. Kémeri Mikó Family Br commemorative medallion with LUDVIG makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina TP 664.
30411.

Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina TP 664.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Number of bids:
0
E. Lakatos Aranka (1952- ) 1995. Lipták András akadémikus 60 éves / Zemplén díj - Szent Györgyi díj - Széchenyi díj kétoldalas Br emlékérem (89mm) T:1- kis patina
30412.

E. Lakatos Aranka (1952- ) 1995. "Lipták András akadémikus 60 éves / Zemplén díj - Szent Györgyi díj - Széchenyi díj" kétoldalas Br emlékérem (89mm) T:1- kis patina

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Fritz Mihály (1947-) 1992. IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP?)  Adamo BP38
30413.

Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Br emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP?) Adamo BP38

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
2
Fritz Mihály (1947-) 1992. IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja Ag emlékérem peremen SZG jelzéssel (36,24g/0.835/42,5mm) T:PP halvány patina Adamo BP38
30414.

Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (36,24g/0.835/42,5mm) T:PP halvány patina Adamo BP38

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Fritz Mihály (1947-) 1988. MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838 Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP26
30415.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BP26

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989 Br emlékérem (42,5mm) (2xklf: magyar és francia nyelven) T:1-
30416.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" Br emlékérem (42,5mm) (2xklf: magyar és francia nyelven) T:1-

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Szeged - Budai Baráti Kör / Csonka János Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc Br emlékérem (43mm) T:1-
30417.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged - Budai Baráti Kör / Csonka János" Br emlékérem (42,5mm) + Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (43mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment