Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 47

~1970-1980. Zománcozott bronz Iparőr jelvény (35mm) + ~1970-1980. Műgyantás, olimpiai ötkarikás jelvény, nemzetiszín alapon (23x15mm) T:1-,2
31205.

1 200 HUF
~1970-1980. Fejér Megyéért zománcozott fém jelvény T:2 zománchiba, tű forrasztva
31206.

~1970-1980. "Fejér Megyéért" zománcozott fém jelvény T:2 zománchiba, tű forrasztva

800 HUF
1978. Forradalmi Ifjúsági Napok kitűző T:2
31207.

1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok" kitűző T:2

800 HUF
~1980. Kiváló társadalmi munkáért műgyantás fém jelvény + Kiváló társadalmi munkás műgyantás fém jelvény eredeti tokban + Érdemes Társadalmi Munkás műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:1-,2
31208.

~1980. "Kiváló társadalmi munkáért" műgyantás fém jelvény + "Kiváló társadalmi munkás" műgyantás fém jelvény eredeti tokban + "Érdemes Társadalmi Munkás" műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:1-,2

800 HUF
~1980. Közlekedési Dolgozók Szakszervezete zománcozott fém jelvény (25mm) T:1-,2
31209.

~1980. "Közlekedési Dolgozók Szakszervezete" zománcozott fém jelvény (25mm) T:1-,2

800 HUF
1984. Kiváló Orvos zománcozott jelvény (~25mm) T:1-
31210.

1984. "Kiváló Orvos" zománcozott jelvény (~25mm) T:1-

5 000 HUF
1988. 1038-1988 (Szent István halálának 950. évfordulójára) zománcozott fém jelvény T:1-,2
31211.

1988. "1038-1988 (Szent István halálának 950. évfordulójára)" zománcozott fém jelvény T:1-,2

800 HUF
Ausztria ~1938. FREIE TYPOGRAPHIA WIEN zománcozott bronz daloskör jelvény, szalaggal (42x25mm) T:1- Austria ~1938. FREIE TYPOGRAPHIA WIEN enamelled bronze singers association badge with ribbon (42x25mm) C:AU
31212.

Ausztria ~1938. "FREIE TYPOGRAPHIA WIEN" zománcozott bronz daloskör jelvény, szalaggal (42x25mm) T:1- Austria ~1938. "FREIE TYPOGRAPHIA WIEN" enamelled bronze singer's association badge with ribbon (42x25mm) C:AU

1 200 HUF
Csehország / Történelmi tartomány ~1900. Gesangverein Tetschen 1860. III. 19. zománcozott, aranyozott bronz daloskör jelvény (40x31mm) T:1- Bohemia ~1900. Gesangverein Tetschen 1860. III. 19. enamelled, gilt bronze singers association badge (40x31mm) C:AU
31213.

Csehország / Történelmi tartomány ~1900. "Gesangverein Tetschen 1860. III. 19." zománcozott, aranyozott bronz daloskör jelvény (40x31mm) T:1- Bohemia ~1900. "Gesangverein Tetschen 1860. III. 19." enamelled, gilt bronze singer's association badge (40x31mm) C:AU

1 000 HUF
Franciaország 1960. Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, A. Henriot 1960 gravírozással T:1- patina  France 1960. Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security hallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, with A. Henriot 1960 engraving C:AU patina
31214.

Franciaország 1960. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, "A. Henriot 1960" gravírozással T:1- patina France 1960. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security" hallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, with "A. Henriot 1960" engraving C:AU patina

2 600 HUF
7,03
7,65
Franciaország DN Ipari társadalmi kitüntetés 2xklf fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1-,2 France ND La société industrielle de lest a M. J. Schvab 2xdiff medallion in original case C:AU,XF
31215.

Franciaország DN "Ipari társadalmi kitüntetés" 2xklf fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1-,2 France ND "La société industrielle de l'est a M. J. Schvab" 2xdiff medallion in original case C:AU,XF

3 000 HUF
31216.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF