Jewellery

Number of items: 237

cca 1900 14K arany karóra arany szíjjal. Az óra szerkezet javításra szorul, az üveg hiányzik, az óratesten kis horpadások. / 14 C gold wristwatch does not work. Br:19,4 g
19228.

60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst (Ag): Fa sétapálca ezüst nyéllel. Gót felirattal: Székesfehérvár 1894. Jelzett. Bruttó: 200 g
19229.

26 000 HUF
70,27
76,47
Ezüst (Ag) Kristály kínáló, ezüst talppal, jelzett, bruttó: 320g, m: 8 cm
19230.

4 000 HUF
20
Ezüst (Ag) szecessziós dísztál, jelzés nélkül, bruttó: 373g, d: 27,5 cm
19231.

50 000 HUF
135,14
147,06
Ezüst (Ag) kínáló, jelzett, bruttó: 198g, d: 19,5 cm
19232.

34 000 HUF
91,89
100,00
Ezüst (Ag): Gyertyatartó pár, jelzett, antik bécsi fémjel 1850 körül. nettó: 384 g, m: 25,5 cm
19233.

100 000 HUF
270,27
294,12
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Hiányos. 2x6 db kés, 2x5 db villa, 5 db kiskanál, 6 db kanál, 2 db tálaló kanál Összesen nettó 1292 g + ezüst nyelű kések
19234.

170 000 HUF
459,46
500,00
OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen.  A OPAL brand 18k gold manual wind mens flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.
19235.

OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene állítani a kronográfot. A hagyományos kronográfoknál a felhasználónak meg kell állítania, majd vissza kell állítania és újra kell indítania a kronográfot ahhoz, hogy a kronográf elindulása után egy eseményt időzítsen. A OPAL brand 18k gold manual wind men's flyback chronograph watch 1950s. Hallmarking watch-case. Working, good condition. d: 38 mm. A flyback chronograph is a complication watch, in which the user can use the reset function without the need to first stop the chronograph. In regular chronographs, the user must stop, reset, and restart the chronograph in order to time an event after the chronograph has started.

550 000 HUF
1 486,49
1 617,65
19236.

190 000 HUF
513,51
558,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF