Books: Technics

Number of items: 26

A Skoda 105 S, 105 L, 120 L, 120 LS személygépkocsik kezelési és karbantartási utasítása. hn., 1979., Mladá Boleslavi Autógyár Nemzeti Vállalat, (Bp.,Globus-ny.) Kiadói papírkötés.
17152.

1 000 HUF
Antalné Szathmáry Ilona: Textilmunkák, bőrmunkák. Bp., 1982., Műszaki. Kiadói papírkötés.
17153.

800 HUF
David, Ludwig: Fényképészeti útmutató 112 ábrával és 32 képmelléklettel. Kassa, 1931, Athenaeum,221 p.+32 t. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, egy táblán szakadás, egy-egy táblán sérülésnyom, körbevágott.
17154.

800 HUF
Donald S. Lopez: The National Air And Space Museum. A visit in pictures. Washinton D. C., ,Smithsonian Institution Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17155.

1 400 HUF
Horvai Károlyné: Clark Ádám. Közlekedési Múzeum füzetei. 4. Bp.,1968., Közlekedési Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17156.

800 HUF
17157.

800 HUF
17158.

1 200 HUF
Almássy Tibor, Vargha Zoltán: Gépjárművek korrózióvédelme. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17159.

900 HUF
2,43
2,65
17160.

1 200 HUF
Szabó Miklós: Polgári repülőbalesetek és katasztrófák fekete könyve. 1990-2002. Tények, adatok, információk a jelentősebb légi szerencsétlenségekről. 1990-2002. Bp., 2002, Syca. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17161.

2 000 HUF
17162.

2 000 HUF
17163.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF