Books: Technics

Number of items: 26

1931 Adatok a budapesti pályaudvarok rendezéséhez. A Magyar Királyi Államvasutak Igazgatósága tanulmánya. Forgalmi adatok, 21 p + 20 db nagy méretű kihajtható térképpel. Kiadói papírkötésben + hozzá: A Magyar Királyi Államvasutak állapota és üzleti eredményei az 1941. évben. 89p.
17140.

5 000 HUF
14,12
16,13
E. Pavel: Studienreise nach Amerika. Besichtigung von Schnellbahnen und anderen Anlagen der Nordamerikanischen Grosstädte. Berlin, 1925. félvászon kötés, jó állapotban.
17141.

1 400 HUF
3,95
4,52
Paul Karlson: A gépmadár. Ford.: Rácz Elemér. Kir. M. Természettudományi Társulat Természettudományi Könyvkiadóvállalata CXI. (111) köt. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+1+392 p.+32 (fekete-fehér képtáblák 16 levélen) t. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17142.

1 200 HUF
3,39
3,87
Kocsis Szilárd: Nagy átmérőjű vízvezetéki főnyomócsövek fektetése. Dedikált! Bp., 1939. Szerzői. 24 p Ábrákkal
17143.

2 000 HUF
5,65
6,45
17144.

2 000 HUF
5,65
6,45
17145.

1 600 HUF
4,52
5,16
Jalsoviczky Géza: A gőzkazánok szerkezete és kezelése. I. köt. Bp., 1903., Műszaki, 8+322+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, pár lapon bejelöléssel, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel, névbélyegzésekkel.
17146.

3 400 HUF
9,60
10,97
Lukács Simon: Közlekedéstan. Sokszorosított jegyzet Bp., 1920. Műszaki. 150 p. + mellékletek. Egészvászon kötésben, kis sérüléssel
17147.

1 200 HUF
3,39
3,87
Kerber Áron: Az automobil vezetése, szerkezete és kezelése. Bp., é.n. (kb 1930) Merkantil nyomda. 174 számozottz és 14 számozatlan ábrával Laza, kiadói egészvászon kötésben ,kopással, egy lap kijár.
17148.

1 400 HUF
3,95
4,52
17149.

1 000 HUF
2,82
3,23
Skultéty LÁszló: Könyvkötészet és papírdíszmunkák 37 ábrával. Bp., 1921. Athenaeum. Kiadói, sérült papírkötésben
17150.

1 000 HUF
2,82
3,23
Kézikalapács 20, 30, 50. MSZ 1100 technológiai dokumentációja. Kézirat. Bp., é.n., Művelődési Minisztérium-Országos Pedagógiai Intézet, 13+1 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1500 példányban.
17151.

1 000 HUF
2,82
3,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.