Tétel

Catalogue number:

17237.
406. Closed Online auction
Books: Tales

5 000 HUF

10

Description:

Benedek Elek: Csudalámpa a világ legszebb meséi. 1. Piros Mesekönyv. H. J. Ford és más művészek rajzaival. Bp., 1912., Athenaeum, 319+1 p. Első kiadás. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés,a borítón kopás- és folt nyomokkal, laza kötéssel, kijáró lapokkal, kiadói kopott kartontokban. Ritka!

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.