Tétel

Catalogue number:

17249.
406. Closed Online auction
Books: Tales

1 400 HUF

Description:

A fakó lovacska. Kazah népmesék. Ford.: Balázs Béla, Geréb László, Rab Zsuzsa. Vál., az utószót és jegyzeteket írta: Kovács Zoltán. Népek meséi. Bp.,1958,Európa. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, volt könyvtári példány. + Az aranyfonó lányok. Észt népmesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Bereczki Gábor. A versbetéteket Képes Géza fordította. Az illusztrációk Loránt Lilla munkái. Bp.,1968,Európa. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, egy lap sarkán kis hiánnyal, volt könyvtári példány.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.