Books: Tales

Number of items: 34

A fakó lovacska. Kazah népmesék. Ford.: Balázs Béla, Geréb László, Rab Zsuzsa. Vál., az utószót és jegyzeteket írta: Kovács Zoltán. Népek meséi. Bp.,1958,Európa. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, volt könyvtári példány. + Az aranyfonó lányok. Észt népmesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Bereczki Gábor. A versbetéteket Képes Géza fordította. Az illusztrációk Loránt Lilla munkái. Bp.,1968,Európa. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, egy lap sarkán kis hiánnyal, volt könyvtári példány.
17249.

1 400 HUF
Navaring, az óriás. Mítoszok és mesék Új-Guineából. Vál., ford, az utószót és a jegyzeteket írta: Bodrogi Tibor. Az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Gottl Egon fotóival. Népek meséi sorozat. Bp., 1973, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17250.

1 000 HUF
Hordós Károlyné, Simon Jenőné: Kisdobos leszek. Bp., 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel.
17251.

1 000 HUF
H. C. Andersen: Képeskönyv kép nélkül. Hajdu Henrik fordító dedikálásával Bp., 1958. Magyar Helikon. Bibliofil egészbőr kötésben, sorszámozott (1085. sz.) 10x10 cm
17252.

1 000 HUF
Ifj. Gonda Béla: A fiatal lány otthon. A borító Ács Klára munkája. Bp., 1917, Szerző. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval.
17253.

1 000 HUF
Halden Erzsébet: Szeleburdi kisasszony házassága. Bp., 1922. Uránia. Kiadói, festett egészvászon kötésben.
17254.

1 800 HUF
Sárándy István: Ilka szerencséje. Bp., é.n. Afra. Kiadói festett vászonkötésben, gerincen sérülés, ajándékozási bejegyzéssel
17255.

1 400 HUF
Bartók Béla : Képeskönyv gyerekeknek. Reich Károly rajzaival, Reich Károly dedikálásával Bp., 1966, Zeneműkiadó
17256.

4 000 HUF
Kuhn: Csalántündér Enyvvári Herbert rajzaival. Bp., é.n. Dante. Kiadói félvászon kötésben
17257.

1 600 HUF
17258.

800 HUF
17259.

1 000 HUF
Jean Effel: Ádám és Éva. Boldizsár Iván előszavával. Bp., é.n., Magvető. Kiadói félvászon-kötésben
17260.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF