Books: Tales

Number of items: 34

17237.

5 000 HUF
10
17238.

3 000 HUF
Benedek Elek: Többsincs királyfi. Magyar népmese három felvonásban. Bp, 1987, Terra. Hasonmás kiadás (1901). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17239.

800 HUF
Három kis meséskönyv. Balázs Béla: Testvérország. Kozma Lajos rajzaival; Jászay-Horváth Elemér: Árva János. Örkényi István rajzaival; Lesznai Anna: Mese a bútorokról és a kisfiúról. Lesznai Anna rajzaival. Reprint kiadás. Bp., 1993, Ciceró. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált papír dísztokban, néhány lapon sérült lapszélekkel.
17240.

2 600 HUF
7,03
7,65
17241.

2 000 HUF
Jakab Ödön: A két imposztor. Elbeszélés gyermekek számára. Neogrády Antal rajzaival. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Festett vászonkötésben
17242.

1 600 HUF
Fukar marok lakomája. Észak-Amerika nyugati partvidékének indián mítoszai és meséi. Népek meséi sorozat. Vál. és az utószót írta: Borsányi László. Ford.: Ignácz Rózsa. Népek meséi. Bp.,1983,Európa. Az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. +   A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány mesék. Ford.: Mészáros György, Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. Az illusztrációk Bartha László munkái. Népek meséi sorozat. Népek meséi. Bp., 1974, Európa. 6 egészoldalas illusztrációval. Átkötött kemény-kötés, volt könyvtári példány.
17243.

1 400 HUF
17244.

2 400 HUF
17245.

1 800 HUF
17246.

1 000 HUF
17247.

1 000 HUF
17248.

1 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF