Books: Tales

Number of items: 34

17237.

5 000 HUF
14,12
16,13
10
17238.

3 000 HUF
8,47
9,68
Benedek Elek: Többsincs királyfi. Magyar népmese három felvonásban. Bp, 1987, Terra. Hasonmás kiadás (1901). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17239.

800 HUF
2,26
2,58
Három kis meséskönyv. Balázs Béla: Testvérország. Kozma Lajos rajzaival; Jászay-Horváth Elemér: Árva János. Örkényi István rajzaival; Lesznai Anna: Mese a bútorokról és a kisfiúról. Lesznai Anna rajzaival. Reprint kiadás. Bp., 1993, Ciceró. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói illusztrált papír dísztokban, néhány lapon sérült lapszélekkel.
17240.

2 600 HUF
7,34
8,39
17241.

2 000 HUF
5,65
6,45
Jakab Ödön: A két imposztor. Elbeszélés gyermekek számára. Neogrády Antal rajzaival. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Festett vászonkötésben
17242.

1 600 HUF
4,52
5,16
Fukar marok lakomája. Észak-Amerika nyugati partvidékének indián mítoszai és meséi. Népek meséi sorozat. Vál. és az utószót írta: Borsányi László. Ford.: Ignácz Rózsa. Népek meséi. Bp.,1983,Európa. Az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. +   A cigány meg a sárkány. Püspökladányi cigány mesék. Ford.: Mészáros György, Vekerdi József. Az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. Az illusztrációk Bartha László munkái. Népek meséi sorozat. Népek meséi. Bp., 1974, Európa. 6 egészoldalas illusztrációval. Átkötött kemény-kötés, volt könyvtári példány.
17243.

1 400 HUF
3,95
4,52
17244.

2 400 HUF
6,78
7,74
17245.

1 800 HUF
5,08
5,81
17246.

1 000 HUF
2,82
3,23
17247.

1 000 HUF
2,82
3,23
17248.

1 000 HUF
2,82
3,23
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.