Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 23

Dr. Nagy Géza: Az Aljechin-Euwe revansmérkőzés játszmái. Különlenyomat a Magyar Sakkvilág 1938 január-februári számából. (Bp.), 1938, Magyar Sakkvilág, 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos, szétvált borítóval, hiányos gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány!
15590.

6 000 HUF
16,95
19,35
Nemzeti mesterverseny 1932. 75 válogatott játszma. Magyar Sakkvilág Könyvtára III. kötet. A mesterek közreműködésével összeállította: Chalupetzky Ferenc. Kecskemét, [1932], Magyar Sakkvilág (Első Kecskeméti Hirlapkiadó- és Nyomda), 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott, foltos borítóval.
15591.

4 000 HUF
11,30
12,90
dr. Páros György: Csodák a sakktáblán. Kecskemét, 1940. Magyar Sakkvilág. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
15592.

3 000 HUF
8,47
9,68
Stankovits Szilárd: A testgyakorlás kézikönyve elemi és polgári iskolák számára. Tanítók és szülők számára. A Magyar Athletikai Szövetség Könyvtára 3. Bp., 1913, Rózsavölgyi, XIV+256 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.
15593.

2 800 HUF
7,91
9,03
Dr. Hencsei Pál: Az MTK százhúsz éve. Bp., 2008, MTK-Erzsébetváros. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15594.

2 000 HUF
5,65
6,45
Vitos György: 100 éves a szegedi futball! A SZAK-tól a SZEAC-ig. Szeged, 1999. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15595.

1 000 HUF
2,82
3,23
Grosics Gyula: Így láttam a kapuból. Színes sportkönyvtár. Bp., 1964., Sport. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
15596.

1 200 HUF
3,39
3,87
Kő András: Papp Laci. Bp., é.n. Budapest-Print. Kiadói kartonálásban
15597.

1 200 HUF
3,39
3,87
1953 Büszkeségünk a Népstadion. A megnyitó ünnepség műsora. Bp., 1953., Vörös Csillag-ny., 24+6 p. Benne fekete-fehér fotókkal, közte a lapátoló Puskás és Kocsis fotójával a Népstadion építésénél.
15598.

1 000 HUF
2,82
3,23
13
Szuper Levente, Szűcs Miklós: Szuper Levi. Kalandjaim a Kisstadiontól az NHL-ig. Bp., 2014, Ulpius-ház. Kiadói papírkötés, hiányos címlappal.
15599.

1 000 HUF
2,82
3,23
15600.

1 200 HUF
3,39
3,87
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
15601.

800 HUF
2,26
2,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.