Tétel

Catalogue number:

17203.
406. Closed Online auction
Books: Religion

1 200 HUF

25

Description:

cca 1877 Köz isteni tiszteletre rendelt énekes-könyv, zsoltárok és dicséretek néhány imádsággal. Debreczen,é.n. ,Eperjessy István (Telegdi K. Lajos utóda),(Debrecen Sz. Kir. Város Könyvnyomda-Vállalata), 399+1 p. XI. kiadás. Későbbi bársony-kötésben, az elülső táblán bakelit, fém, csont rátéttel, fém kapoccsal, a hátsó kötéstáblán bakelittel, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, a hátsó borítón mentén kis sérüléssel.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.