Books: Religion

Number of items: 31

17217.

2 000 HUF
5,65
6,45
Lajos Árpád: A magyar nép játékai. Franklin-Társulat kiadása. Ebből a kötetből a képmellékletek hiányoznak. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt kötés, gyűrt, megkopott borító.
17218.

1 000 HUF
2,82
3,23
17219.

3 000 HUF
8,47
9,68
17220.

4 200 HUF
11,86
17221.

1 000 HUF
2,82
3,23
A Sárospataki Református Kollégium története. Szerk.: A tiszáninneni református egyházkerület elnöksége. Bp., 1981, Református Zsinati Iroda. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17222.

1 200 HUF
3,39
3,87
Kamarás István: Krisnások Magyarországon. Bp., 1998, Iskolakultúra. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
17223.

2 000 HUF
5,65
6,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.