Books: Religion

Number of items: 31

17205.

1 200 HUF
3,39
3,87
Tóth Tihamér: Jöjjön el a Te országod. Dr. - - veszprémi püspök utolsó szentbeszédei. Bp.,1940,Szent István-Társulat. Kiadói kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, egykorú névbejegyzéssel.
17206.

1 000 HUF
2,82
3,23
Röggl Alajos: Gyóntatási intelmek és elégtételek. Ford.: Nogely István. Eger, 1883, Szolcsányi Gyula, 8+260 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
17207.

1 200 HUF
3,39
3,87
14
17208.

800 HUF
2,26
2,58
C. F. D. Moule: An idiom book of new testament greek. Cambridge, 1960, Cambdridge University Press. Angol és részben görög nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, foltos papírborítóval és lapélekkel.
17209.

1 600 HUF
4,52
5,16
Németh Sándor: A hit botránya. Bp., 2001. Új Spirit. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval.
17210.

800 HUF
2,26
2,58
Közönséges isteni tiszteletre rendelt énekes könyv. Magában foglal némely kiválogatott és a helvét vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket egynéhány imádsággal együtt. Bp.,én.,Hornyánszky Viktor-ny., 464 p. Korabeli bársonykötésben, a borítókon gyöngydíszítéses képekkel, a hátsó képek 1891 felirattal, réz verettek és kapcsokkal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az elülső tábla belsején és az elülső szennylapon korabeli jegyzetekkel, tulajdonosi bejegyzésekkel, hiányzó hátsó szennylappal.
17211.

Közönséges isteni tiszteletre rendelt énekes könyv. Magában foglal némely kiválogatott és a helvét vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket egynéhány imádsággal együtt. Bp.,én.,Hornyánszky Viktor-ny., 464 p. Korabeli bársonykötésben, a borítókon "gyöngydíszítéses képekkel", a hátsó képek "1891" felirattal, réz verettek és kapcsokkal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az elülső tábla belsején és az elülső szennylapon korabeli jegyzetekkel, tulajdonosi bejegyzésekkel, hiányzó hátsó szennylappal.

1 000 HUF
2,82
3,23
19
17212.

3 600 HUF
10,17
11,61
17213.

3 000 HUF
8,47
9,68
Dr. Raffai Sándor: Amit az úr üzen. Egyházi beszédek. I.-II. Bp., 1930, 1933. Scholtz testvérek kiadása. Kiadói egészvászon-kötés.
17214.

3 000 HUF
8,47
9,68
17215.

1 000 HUF
2,82
3,23
17216.

1 000 HUF
2,82
3,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.