Books: Religion

Number of items: 31

17193.

8 000 HUF
22,60
25,81
17194.

3 000 HUF
8,47
9,68
P. Zadravecz István: Mátraverebély-szentkút. I. A kegyhely története. Tanulmány. II. A kegyhely ájtatosságai. III. A kegyhely énekei. Mátraverebély-Szentkút,1934, Ferencesek Rendháza, 258 p. Kiadói papírkötés. Kiadói foltos papírkötés.
17195.

2 800 HUF
7,91
9,03
Dr. Zakar András: A Sumér Hitvilág és a Biblia. Garfied N.J., 1973, Szatmári István (Turán Printing), 223 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés
17196.

2 800 HUF
7,91
9,03
Szent Ágoston: A lélek Istennel való magányos beszélgetéseinek könyve. Ford.: Némethy Ernő. H.n., é.n., Halász és Társa/Royal Press. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
17197.

1 800 HUF
5,08
5,81
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos és énekes könyv. Bp.,1899, Rózsa Kálmán és neje, 1 t.+8+460+IV p. Harmincnegyedik kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
17198.

1 800 HUF
5,08
5,81
17199.

3 000 HUF
8,47
9,68
17200.

3 000 HUF
8,47
9,68
Franz König bíboros: Sziklára épült ház. Életelvek és útmutatás. Ford.: Várhidy Gyula. Bp., é.n., Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17201.

1 600 HUF
4,52
5,16
Vallások könyve. Lao-Ce: Tao te king; A Korán szemelvényekben; Szent Ágoston vallomásaiból; Arany legenda (egy kötetben). Bp., 1943, Officina. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
17202.

2 000 HUF
5,65
6,45
cca 1877 Köz isteni tiszteletre rendelt énekes-könyv, zsoltárok és dicséretek néhány imádsággal. Debreczen,é.n. ,Eperjessy István (Telegdi K. Lajos utóda),(Debrecen Sz. Kir. Város Könyvnyomda-Vállalata), 399+1 p. XI. kiadás. Későbbi bársony-kötésben, az elülső táblán bakelit, fém, csont rátéttel, fém kapoccsal, a hátsó kötéstáblán bakelittel, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, a hátsó borítón mentén kis sérüléssel.
17203.

1 200 HUF
3,39
3,87
25
17204.

1 000 HUF
2,82
3,23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.