Vörös könyv. A Magyarországon kipusztult és veszélyeztetett növény és... https://www.darabanth.com/en/online-auction/406/categories~Books/Books-Natural-sciences-Medicine~1000014/Voros-konyv-A-Magyarorszagon-kipusztult-es-veszelyeztetett-noveny-es-allatfajok-Szerk-~II2509545
2509545
17098
406
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
1 800 HUF
Description: Vörös könyv. A Magyarországon kipusztult és veszélyeztetett növény és állatfajok. Szerk.: Rakonczay Zoltán. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035