Tétel

1 200 HUF

25

Description:

Feldmann Sándor: A férfi ösztönélete a szüléstől az apaságig. Nemi, társadalmi és erkölcsi vonatkozásban a pszichoanalízis fejlődése napjainkig. Orvosoknak és szakembereknek írta: Dr. - -. Bp., 1930., Mai Henrik. Kiadói kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.