Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 25

Genersich Antal emlékkönyv születésének 150. évfordulója alkalmából. Adatok a romániai magyar orvosok és gyógyszerészek munkásságáról. Szerk.: Tankó Attila, Péter Mihály. Bp.-Marosvásárhely, 1994., Genersich Alapítvány-Erdélyi Múzeum-Egyesület Orvostudományi Szakosztálya. Kiadói papírkötés.
17100.

1 000 HUF
Dr. Széll László: Általános és szervetlen chemia. Gyakorlati irányú vezérfonal a chemia alapismereteinek elsajátítására. Debrecen, 1921, Méliusz, 432 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, néhány a kötéstől részben elvált lappal.
17101.

2 400 HUF
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. Bp.,[1939],Singer és Wolfner, Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17102.

1 600 HUF
Der kleine Goldfischteich. Kolorierte Stiche nach Chinesischen Aquarellen.Insel-Bücherei. Nr. 255. Leipzig, é. n., Insel Verlag. Színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben, a gerincen kis hiánnyal.
17103.

1 400 HUF
Dr. B. Nocht: Vorlesungen für Schiffsärzte der Handelsmarine über Schiffshygiene, Schiffs- und Tropenkrankheiten. Leipzig, 1906, Verlag von Georg Thieme. XII+332 p. + 3 t. + 4 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17104.

1 000 HUF
Jane Harvey: Wild flowers of America. Racine. cca 1930. Whitman 96p. Laza egészvászon kötésben fűzés sérült
17105.

1 000 HUF
Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
17106.

1 000 HUF
9
Ioannis Bolyai in memoriam. Libellus post saeculum quam Ioannes Bolyai de Bolya, anno MDCCCII A.D. XVIII kalendas ianuarias Claudiopoli natus est ad celebrandam memoriam eius immortalem / ex consilio Ordinis mathematicorum et naturae scrutatorum Regiae litterarum universitatis hungaricae Francisco-Josephinae claudiopolitanae editus. Kolozsvár, 1902, Franklin Társulat. 153p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, laza előzéklappal, kissé szakadt és beragasztott fakszimile melléklettel.
17107.

2 000 HUF
17108.

1 000 HUF
17109.

1 800 HUF
17110.

1 200 HUF
Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17111.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF