Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 25

Nollet, Jean-Antoine (1700 -1770): Leçons de Physique expérimentale. Tome Quatrieme. Paris, 1759, Hyppolyte-Louis Guerin-Louis-Francois Delatour,4+536 p.+14 (kihajtható rézmetszetű tábla) t. Francia nyelven. Negyedik kiadás. Korabeli dúsan aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott gerinccel, a gerincen apró sérüléssel, a címlapon tintafolttal, az utolsó oldal (535/536) részben hiányos. / With 14 copper engraving tables. In French language. Gilt leather-binding, with worn spine, and with little damage on it, with spotty pages, the last page partly incomplete.
17088.

8 000 HUF
22,60
25,81
17089.

2 000 HUF
5,65
6,45
17090.

1 800 HUF
5,08
5,81
17091.

1 200 HUF
3,39
3,87
17092.

2 000 HUF
5,65
6,45
17093.

2 400 HUF
6,78
7,74
Lovassy Sándor: Magyarország gerinces állatai és gazdasági vonatkozásaik. Zoológusok, mezőgazdák, erdészek, kertészek, állattenyésztők, halászok, vadászok és állatkedvelők használatára. Bp., 1927, Kir. M.Természettudományi Társulat. Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.
17094.

1 600 HUF
4,52
5,16
40
17095.

2 800 HUF
7,91
9,03
Bilder-Atlas. Ikonographische Encyklopädie der Wissenschaften und Künste. Ein Ergänzungswerk zu jedem Conversations-Lexikon. Zweiter Band: Anatomie - Zoologie - Botanik, Mineralogie. Bearbeitet von Karl Gustav von Bernek, Ferdinand Bischoff, et allii. Leipzig,é.n. (cca 1875),F. A. Brockhaus, 2 sztl. lev.+15 t.+33 t.+31+4 t. Rendkívül gazdag képanyaggal, összesen 83 metszetet tartalmazó táblával illusztrált. Hiánytalan táblákkal. Német nyelven. Zweite vollständing umgearbeitete Auflage. Papírkötésben, borító nélkül, szakadozott, sérült, elülső és hátsó lapokkal, két sérült lappal, foltos lapokkal, rossz, megviselt állapotban.
17096.

1 000 HUF
2,82
3,23
21
Természettudományi Közlöny. XXXVI. kötet. Bp., 1904, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
17097.

2 000 HUF
5,65
6,45
Vörös könyv. A Magyarországon kipusztult és veszélyeztetett növény és állatfajok. Szerk.: Rakonczay Zoltán. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17098.

1 800 HUF
5,08
5,81
Feldmann Sándor: A férfi ösztönélete a szüléstől az apaságig. Nemi, társadalmi és erkölcsi vonatkozásban a pszichoanalízis fejlődése napjainkig. Orvosoknak és szakembereknek írta: Dr. - -. Bp., 1930., Mai Henrik. Kiadói kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
17099.

1 200 HUF
3,39
3,87
25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.