Tétel

Catalogue number:

15618.
406. Closed Online auction
Books: Law

1 200 HUF

9

Description:

Magyar magánjog. Kötelmi jog különös része. Szerk.: Dr. Szladits Károly. Bp., 1942.,Grill Károly, VIII+963 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, rossz állapotban.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.