Books: Law

Number of items: 11

15613.

2 000 HUF
5,65
6,45
15614.

1 600 HUF
4,52
5,16
15615.

1 600 HUF
4,52
5,16
15616.

1 800 HUF
5,08
5,81
Sulyok Endre: Közadók kezelése és behajtása. Szerk. és megjegyzésekkel ellátta Dr. - -. Bp., 1941., Fővárosi Nyomda Rt. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, egy-két ceruzás bejegyzéssel, érdekes ajándékozási sorokkal.
15617.

1 200 HUF
3,39
3,87
15618.

1 200 HUF
3,39
3,87
9
15619.

2 200 HUF
6,21
7,10
15620.

3 000 HUF
8,47
9,68
Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Kézikönyv mindazoknak, akik hivatásuk gyakorlása során más emberekkel kerülnek kapcsolatba, azaz mindenkinek. Bp.,1995, Protokoll 96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15621.

800 HUF
2,26
2,58
15622.

5 000 HUF
14,12
16,13
15623.

2 400 HUF
6,78
7,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.