https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Hunting

Number of items: 20

Auction is over! Item soon called at the auction hall
6db Széchenyi Zsigmond vadászkönyv: Nahar. Indiai útinapló, Ünnepnapok, Denaturált Afrika, Afrikai tábortüzek. Alaszkában vadásztam, Csui. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban
17080.

6db Széchenyi Zsigmond vadászkönyv: Nahar. Indiai útinapló, Ünnepnapok, Denaturált Afrika, Afrikai tábortüzek. Alaszkában vadásztam, Csui. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,47
EUR
,
9,68
USD
Number of bids:
0
Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. Világjárók 145. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17081.

Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. Világjárók 145. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,82
EUR
,
3,23
USD
Number of bids:
1
Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés.
17082.

Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,82
EUR
,
3,23
USD
Number of bids:
0
Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban
17083.

Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,95
EUR
,
4,52
USD
Number of bids:
0
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17084.

Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,26
EUR
,
2,58
USD
Number of bids:
0
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.
17085.

Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,26
EUR
,
2,58
USD
Number of bids:
0
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.
17086.

Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,26
EUR
,
2,58
USD
Number of bids:
0
Vegyes Molnár Gábor könyvtétel, 2 db. Az óriáskígyók földjén. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. + Az óriáskígyók földjén. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második kiadás. 18 eredeti fényképpel. Kiadói kopott, karcos egészvászon-kötés.
17087.

Vegyes Molnár Gábor könyvtétel, 2 db. Az óriáskígyók földjén. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. + Az óriáskígyók földjén. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második kiadás. 18 eredeti fényképpel. Kiadói kopott, karcos egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,82
EUR
,
3,23
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment