Books: Hunting

Number of items: 20

Vadászati világkiállítás - Képzőművészeti kiállítás Budapest, 1971. Katalógus
17068.

1 200 HUF
3,39
3,87
cca 1920 Skaba és Plökl vadász-sport árjegyzék. Bp.,é.n.,Skaba és Plökl Fegyver- és Lőszerraktára Puskaműves-Műhelye, 50 p. Sérült, kissé hiányos borítóval.
17069.

4 800 HUF
13,56
15,48
9
Sterbetz István: Őszi vizeken. Bp, 1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Bécsy László, Rácz István és a szerző fekete -fehér fényképeivel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
17070.

1 000 HUF
2,82
3,23
Szolgálati Szabályok a liptoujvári magy.kir. főerdőhivatal..kincstári erdészeti altisztek és szolgák részére. Liptószentmiklós 1902. Aranyozott kiadói egáészvászon kötésben, jó állapotban 110 p.
17071.

10 000 HUF
28,25
32,26
Bársony István: Magyar természeti és vadászati képek. Neográdi Antal képeivel. Bp.,1900, Athenaeum, 4+178+1 p.+24 t. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, több kijáró képtáblával.
17072.

5 000 HUF
14,12
16,13
15
Bársony István: Az erdő könyve. Erdei élmények és elbeszélések. Bp., 1918, Singer és Wolfner, 157+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval,a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos címlappal.
17073.

4 000 HUF
11,30
12,90
Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
17074.

1 200 HUF
3,39
3,87
17075.

1 200 HUF
3,39
3,87
Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Fordította Hubik István. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval
17076.

1 600 HUF
4,52
5,16
Lebensbilder aus der Tierwelt. Erster Band. Erste Reihe: Säugetiere I. Hrsg. von H. Meerwarth. Leipzig, ,R. Voigtländer-Verlag, 1 t.+VIII+628 p+14 t. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel.
17077.

1 800 HUF
5,08
5,81
Hubert Weidinger: Jagd + Kunst. Innsbruck, 1985, Hubert Weidinger. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17078.

1 800 HUF
5,08
5,81
Széchényi Zsigmond 2 műve:  Csui!... Afrikai vadásznapló. Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április.   Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.
17079.

1 400 HUF
3,95
4,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.