Tétel

Catalogue number:

15628.
406. Closed Online auction
Books: History

7 000 HUF
19,77 EUR, 22,58 USD

Description:

Horváth József (szerk.): Trianoni Magyarország mezőgazdasága (Magyar mezőgazdaság) 1.-2. kötet . Bp.,(1940), Uj Barázda. Címlapot Gebhardt Tibor (Gönczi-Gebhardt Tibor) tervezte. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben. 1. kötet gerince sérült, kötése kissé laza, néhány lapja kissé szamárfüles. 2. kötet gerince kissé sérült, kissé kopott borítóval. Mindkét kötet kötéstábla belsejében beragasztott "M. Kir. Kereskedelmi Hivatal ajándéka" feliratú címkével.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tm

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.