Tétel

5 000 HUF

Description:

Kolligátum , benne: Nagy Virgil: A görög és római építés alaktana c. előadásainak vezérfonala. Írta: Waelder Gyula építész, az ókori építési tanszék tanársegéde. Bp., 1920., Németh József, 45+1 p.; 1943 Építészet III. köt. 2. füzet. Bp., 1943., Kir. M. Egyetemi Ny. 1 t.+33-63+1+10 p.; 1944 Építészet IV. köt. 2. füzet. Bp., 1943., Kir. M. Egyetemi Ny., 33-63+6 p.; Bogdánfy Géza és Gerlóczy Gedeon okl. építészek munkái. 1922-1923. Bp., 1923., Fejér és Glatter-ny., fekete-fehér képanyaggal illusztrált. 31+1 p.; Átkötött félvászon-kötés, az első mű eredeti elülső borítójának egy részletét az átkötéskor felhasználták, kissé kopott borítóval.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.