Watches

Number of items: 51

5 db orosz mechanikus női karóra szíj nélkül, kopott, karcos, van benne sérült. (Zaria, Luch stb.)
11634.

4 000 HUF
11,30
12,90
Breitling replika quartz karóra, kopott d: 42 mm
11635.

6 000 HUF
16,95
19,35
Junghans utazóóra ébresztő funkcióval, fém és üveg házzal, működő, jó állapotban, kopott. m: 6 cm
11636.

5 000 HUF
14,12
16,13
2 db dekoratív női karóra, elem nélkül, működő állapotban
11637.

1 000 HUF
2,82
3,23
Citizen automata férfi karóra, piros bőrszíjjal, működő, jó állapotban d: 34 mm
11638.

8 000 HUF
22,60
25,81
Dupont quartz karóra, bőrszíjjal, működő, jó állapotban, kopott d: 34 mm
11639.

3 000 HUF
8,47
9,68
Silvana kézi felhúzó svájci karóra, számlapon kis korrozió, működik. Régi bőr szíjjal. d: 35mm
11640.

3 000 HUF
8,47
9,68
Roskopf vasutas zsebóra, vonatot ábrázoló fém számlappal, Működő, de tisztításra szoruló szerkezettel. Jelzett, fém tokkal. d: 50 mm
11641.

5 000 HUF
14,12
16,13
9
Omega Seamaster replika automata karóra, kopott, jár, d: 40 mm
11642.

6 000 HUF
16,95
19,35
Vegyes karóratétel, sérült, kopott. (Timex, Kelton, Polaris stb.)
11643.

2 000 HUF
5,65
6,45
15
3 db zsebóra, nem működik, sérült. (Roskopf, Empire, LAlouette)
11644.

3 db zsebóra, nem működik, sérült. (Roskopf, Empire, L'Alouette)

8 000 HUF
22,60
25,81
Porsche design p6910 replika automata karóra kaucsuk szíjjal, újszerű működő állapotban d: 47 mm
11645.

4 000 HUF
11,30
12,90
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.