Ships Balaton

Number of items: 27

Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Bp., 1940, Officina, 71 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. A borító illusztrációja Egry József munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
13278.

1 600 HUF
10 db Siófokkal kapcsolatos nyomtatvány, kiadvány (pl. Panoráma útikönyv)
13279.

3 000 HUF
13280.

2 000 HUF
Pesti, János: Balaton. Lake Balaton. Kalmár Lajos és Pesti András fotóival. Fordította: Cserna György. Pécs, én.,Alexandra. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, sérült gerinccel, és szakadt borítóval.
13281.

1 600 HUF
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Balla Demeter fekete-fehér fotóival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóban
13282.

1 000 HUF
Balaton sportkrém fém dobozka d: 5 cm
13283.

3 000 HUF
Sági János: A Balaton írásban és képben. A magyar tengernek és vidékének lírása. A balatoni fürdő- és nyaralóhelyek elfogulatlan és kimerítő ismertetése. Keszthely, 1902., Keszthelyi Hírlap,(Nagykanizsa, Fischel Fülöp), 346+6 p.+ 2 t. (kihajtható táblázat, kihajtható térkép.) Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói, festett egészvászon kötés, kopásokkal, festett lapélekkel
13284.

Sági János: A Balaton írásban és képben. A magyar tengernek és vidékének lírása. A balatoni fürdő- és nyaralóhelyek elfogulatlan és kimerítő ismertetése. Keszthely, 1902., "Keszthelyi Hírlap",(Nagykanizsa, Fischel Fülöp), 346+6 p.+ 2 t. (kihajtható táblázat, kihajtható térkép.) Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói, festett egészvászon kötés, kopásokkal, festett lapélekkel

6 000 HUF
19
13285.

1 000 HUF
1965 Balaton francia nyelvű színes, képes ismertető füzet + Olasz nyelvű füzet 18 p . / Booklet about the Balaton in French and one in Italian
13286.

2 000 HUF
Balatoni nyaralás boldog pillanata, fotó, 17x12cm
13287.

1 000 HUF
Entz Géza-Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, VIII+366 p.+XLIV t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérülésekkel.
13288.

3 000 HUF
Némethné Rácz Lídia: A régi Balatonfüred. Múltidéző képeskönyv. Balatonfüred Városért Közalapítvány kiadványai 59. Balatonfüred, 2011., Balatonfüred Városért Közalapítvány. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 700 példányban.
13289.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF