Scout

Number of items: 12

1921 Bp., Öreg cserkészek Pelikán-clubjának titkársága megírt levelezőlapja
13254.

1921 Bp., "Öreg cserkészek" Pelikán-clubjának titkársága megírt levelezőlapja

1 000 HUF
2,82
3,23
1933 Gödöllő, Jamboree Souvenir, Márton Lajos sokszorosított grafikáit tartalmazó 40 lapos füzet + 2 db grafikával külön lapon (mndkettő foltos), ofszet, Magyar Földrajzi Intézet, kiadói kopott ésd foltos papírkötésben / 1933 Gödöllő, Jamboree Souvenir, 40 graphics of Lajos Marton, in worn and slightly spotty paper bindingn 21x14 cm
13255.

5 000 HUF
14,12
16,13
13256.

1 000 HUF
2,82
3,23
1941 Meghívó a rákoskeresztúri Pro Patriae Libertate cserkészcsapat báljára
13257.

1 000 HUF
2,82
3,23
1933 Cserkész jamboree kalapdísz, zománc jelvénnyel, a jelvény hibás, h: 16.5 cm, jelvény: 4x3 cm./ 1933 Scout jamboree hat ornament, with a enamel badge, the badge damaged, l: 16.5 cm, badge: 4x3 cm.
13258.

5 000 HUF
14,12
16,13
13
Cserkész barett sapka, gyerek méret, jó állapotban
13259.

1 200 HUF
3,39
3,87
13260.

6 000 HUF
16,95
19,35
1933 Jamboree album, Budapest-Gödöllő 1933. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1933, IV. Világjamboree Táborparancsnokság. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban, számos érdekes képpel, illusztrációval, írással.
13261.

5 000 HUF
14,12
16,13
Cserkészmotívumos bőr üres fényképtartó, sok férőhellyel
13262.

3 000 HUF
8,47
9,68
cca 1940 XVI. Assemblea Plenarea CCIF. Firenze feliratú, cserkész bőr meghívó és jegyzet tartó / Italian leather scout invitation card holder 17x13 cm
13263.

4 000 HUF
11,30
12,90
Márton Lajos (1891-1953): Cserkészek, nyomat, papír, kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 13×12,5 cm
13264.

1 600 HUF
4,52
5,16
1933 Gödöllő, Teleki Pálhoz címzett kiáltvány a Jamboree sikeres megszervezése és lebonyolítása ügyén
13265.

5 000 HUF
14,12
16,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.