Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 9

Dr. Bartholomeus Fabó: Haydn in Ungarn. Ein Festbeitrag zu seiner Zentenarfeier. Bp., 1909, Pester Buchdruckerei. Szerző által Esterházy Miklósnak ajánlott. Kiadói papírkötés, sérült.
14000.

6 000 HUF
16,95
19,35
Fekete Kálmán: Blues Expedíció Chicagóban. Blues 3. Pécs, 2001, Kódex. 399 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
14001.

2 800 HUF
7,91
9,03
cca 1900-1920 Kottagyűjtemény, kb. 18 db kotta félvászon-kötésben, benne díszes, színes, grafikus címlapokkal, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
14002.

1 600 HUF
4,52
5,16
cca 1930-1940 Kézzel írt kotta gyűjtemény, különféle nótákkal, dalokkal több szerzőtől (Kálmán Imre, Zerkovits, Sas Náci...stb.), azonosítatlan szerzőtől.
14003.

3 000 HUF
8,47
9,68
Murányi-Adorján Zoltán és Kaplony Zsigmond kottája. Murányi-Adorján Zoltán által a címlap illusztrációját jegyző Muhits Sándor (1882-1956) grafikusnak dedikált! Bp., é.n. (1934 körül), Omnia. 4 p. Kiadói papírkötés, sérült.
14004.

2 000 HUF
5,65
6,45
Michael Jackson. Hellow World: The Motown Solo collection. Motown, 2009. 3 CD zenei válogatás. Kiadói kartonált papírkötésű booklettel, 48 oldal, jó állapotban.
14005.

1 600 HUF
4,52
5,16
Kodály-mérleg, 1982. Válogatta és szerkesztette: Bauer János. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
14006.

800 HUF
2,26
2,58
Vegyes kotta tétel 9 db zenei témájú nyomtatvány is
14007.

2 000 HUF
5,65
6,45
Kotta füzet gyűjtemény egybe kötve cca 1912-1917 Bárd féle karácsonyi album, Rózsavölgyi karácsonyi album. Korabeli félvászon kötésben
14008.

3 000 HUF
8,47
9,68

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.