Judaica

Number of items: 26

1890 Trencsén, Reich Mór rabbi által aláírt igazolás. Megviselt
13228.

2 000 HUF
5,65
6,45
9
1931 Der Oelberg 29. Jahrg. Nr. 56., Mai-Juli 1931. Német nyelvű zsidó folyóirat, tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos
13229.

1 000 HUF
2,82
3,23
1919 A Lugosi Cionista Egyesület fejléces borítékja, a Zsidó Nemzeti Alap erdélyi irodájának címezve (tartalom nélkül)
13230.

1 000 HUF
2,82
3,23
1936 Nyugta a mezőtúri illetőségű Molnár István nevére kiállítva 1 bödön kóser zsír vásárlásáról, héber nyelvű (kóser) bélyegzéssel
13231.

1 600 HUF
4,52
5,16
1854 Nagy Szalók Mayer rabbi által aláírt Geburts-Zeugniss, születési bizonyítvány, szignettával
13232.

2 000 HUF
5,65
6,45
1941 Munkaszolgálatos levele a mindennapjairól, 4 kézzel írt boldal, lap alján kisebb szakadásokkal
13233.

4 000 HUF
11,30
12,90
Az Orsz. Zsidó Vallási és Történeti Gyűjteményben őrzött ún. Moszkvai pohárról készül 6 db feliratozott fénykép és külön 4 oldalas kézírásos részletes ismertetője, 9x5 cm és 12x9 cm
13234.

1 400 HUF
3,95
4,52
1979 Le Dossier Juif. Documents. Europe 1918-1945. Paris, Editions S.E. SNRA, 76 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, francia nyelven. Tűzött papírkötés, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
13235.

2 000 HUF
5,65
6,45
1945 Uj Élet, a magyar zsidóság lapja I. évf. 5. sz., 1945. dec. 11., 8 p.
13236.

1 000 HUF
2,82
3,23
25
1944-64 3 darabos judaika tétel: 1944-ben készült leltár zsidó személy ingóságairól, fénymásolat + 1951 sűrűn beírt magyar nyelvű levelezőlap Izraelből Budapestre, törésnyommal + 1964 meghívó ünnepélyre a Frankel Leó úti zsinagógába, magyar és héber nyelven
13237.

3 600 HUF
10,17
11,61
1916 Az OMIKE és Mensa Academica évi jelentése az 1915. hadi évre. Szerk.: Dr. Weiller Ernő. Különlenyomat a Mult és jövő 1916. évi júliusi számából. Bp., Hornyánszky Viktor cs. és kir. udv. könyvnyomdája, 12 p., kisebb sérülésekkel
13238.

1916 Az OMIKE és Mensa Academica évi jelentése az 1915. hadi évre. Szerk.: Dr. Weiller Ernő. Különlenyomat a "Mult és jövő" 1916. évi júliusi számából. Bp., Hornyánszky Viktor cs. és kir. udv. könyvnyomdája, 12 p., kisebb sérülésekkel

1 000 HUF
2,82
3,23
1987 Magyar Zsidó c. folyóirat 1., induló szám.
13239.

1 600 HUF
4,52
5,16
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.