Tétel

5 000 HUF

38

Description:

cca 1880-1890 Örvényi Béla rajzolókönyve, vázlatfüzet több mint száz klf. technikájú rajzzal, részben gyerekrajzok. Érdekssége, hogy különböző elsősorban debreceni (pl. Örvényi gyógyszertár "Az arany angyalhoz), de székelyhidi, gödöllői helyszíneket is megörökít. Korabeli aranyozott vászonkötésű albumban, sérült gerinccel, kopott borítóval, kötés elvált.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.