Historical documents, manuscripts

Number of items: 61

1929 Győr városrendezési pályázatára beadott kézzel rajzolt tervezet, Erzsébet tér távlati terve, jelige: Janik Kala, 21×38 cm
12514.

3 400 HUF
9,19
10,00
cca 1930 Emékkönyv sok beírással
12515.

1 200 HUF
cca 1930-1940 Dr. Martiny László ügyvéd jogi témájú kézirata, kb. 200 kézzel írt oldal, félvászon-kötésben
12516.

2 400 HUF
12517.

5 000 HUF
cca 1930-1950 Receptgyűjtemény tétel, nagyrészt kézzel írva, benne jegyzetlapokkal, gépelt lapokkal, tasakokkal. Foltokkal, szakadásokkal, néhány lapon sérülésekkel.
12518.

1 400 HUF
cca 1930 Emlékkönyv kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, sérült borítóval, részben szétvált kötéssel, kijáró lapokkal
12519.

2 000 HUF
cca 1930 Bródy Lili (1906-1962) költőnő géppel írt, leosztályozott egyetemi elemzése a Himnuszról és a Szózatról, jó állapotban, 7p
12520.

3 000 HUF
cca 1931 Régi kitöltetlen napló/jegyzetkönyv, az első lapon 1931-es karácsonyi ajándékozási bejegyzéssel. Aranyozott egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, 22x15,5x3 cm.
12521.

3 000 HUF
Az 1933-ban megnyitott kerepesi úti ügető (BÜE) távlati látványterve vázlatosan. Nagy méretű (a tervező: ifj. Paulheim Ferenc), 80x30 cm
12522.

6 000 HUF
1934 A Postatakarékpénztár elnökének levele a Magyar Reviziós Ligának melyben adományt ad
12523.

1 200 HUF
1936 Kosztolányi Dezső halotti értesítője. Szélein szakadásokkal.
12524.

8 000 HUF
1938 A jubileumi Szent István Évre készített plakátterv egy erőskezű uralkodóról, akvarell, szép állapotban, 14,5×10 cm
12525.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF