Historical documents, manuscripts

Number of items: 61

12490.

32 000 HUF
90,40
103,23
1840 Sopron szabad királyi város címeres levele, REPRINT!
12491.

2 000 HUF
5,65
6,45
12492.

10 000 HUF
28,25
32,26
cca 1880-1900 Bp. I., a budai Váralagút alaprajza, 1 : 250, hajtva, kis sérülésekkel, 67,5x45,5 cm
12493.

20 000 HUF
56,50
64,52
9
cca 1880 Északkeleti Vasút őrház minta terve. Kézzel rajzolt + töltés tervrajza 21x35 cm 41x35 cm
12494.

3 000 HUF
8,47
9,68
1880 Capitalien-Tabelle Gálffy György, pénzügyi kimutatás német nyelven
12495.

3 000 HUF
8,47
9,68
cca 1880-1890 Örvényi Béla rajzolókönyve, vázlatfüzet több mint száz klf. technikájú rajzzal, részben gyerekrajzok. Érdekssége, hogy különböző elsősorban debreceni (pl. Örvényi gyógyszertár Az arany angyalhoz), de székelyhidi, gödöllői helyszíneket is megörökít. Korabeli aranyozott vászonkötésű albumban, sérült gerinccel, kopott borítóval, kötés elvált.
12496.

cca 1880-1890 Örvényi Béla rajzolókönyve, vázlatfüzet több mint száz klf. technikájú rajzzal, részben gyerekrajzok. Érdekssége, hogy különböző elsősorban debreceni (pl. Örvényi gyógyszertár "Az arany angyalhoz), de székelyhidi, gödöllői helyszíneket is megörökít. Korabeli aranyozott vászonkötésű albumban, sérült gerinccel, kopott borítóval, kötés elvált.

5 000 HUF
14,12
16,13
38
cca 1890-1910 A görgői Görgey család címere, színezett nyomat, Bp., Posner és Fia, kisebb foltokkal, ragasztónyomokkal, 33x24,5 cm
12497.

2 000 HUF
5,65
6,45
13
cca 1890-1910 A nagyjeszeni Jeszenszky család címere, színezett nyomat, Bp., Posner és Fia, kisebb foltokkal, ragasztónyommal, sarkán töréssel, apró lyukakkal, 33x24,5 cm
12498.

2 000 HUF
5,65
6,45
cca 1890-1910 A Markovich család címere, színezett nyomat, Bp., Posner és Fia, kisebb folttal, ragasztónyomokkal, 33x24,5 cm
12499.

2 000 HUF
5,65
6,45
cca 1890-1910 A keresztesi Frummer család címere, színezett nyomat, Bp., Posner és Fia, ragasztónyomokkal, kis sérüléssel, 33x24,5 cm
12500.

2 000 HUF
5,65
6,45
1893 Tekintetes Mattyasovszky Lajos prímás érseki urad. igazgatónak szóló levél Simor János hercegprímás örököseitől elszámolási kérdésekben
12501.

2 400 HUF
6,78
7,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 406:
From  9 November to 18 November
Viewing: from 15 to 18 November
Payment deadline is 3 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.